Category Archives: Hurdacı

Öz Sivas Hurdacı

Öz Sivas Hurdaci | Öz Sivas Hurda | Hurda Alım Satım Sitesi Olarak Sizlere Çevre Hizmeti Vermek için Açılmıştır.

Öz Sivas Hurdacılık Sektöründe Sivas İl ve İlçeleri İçerisinde Hurdalarınız Değerinde Nakit Olarak Yerinde Alınacaktır.

Kalite ve Güven Arıyorsanız Öz Sivas Hurdacı Sitesini Takip Edebilirsiniz. SİVAS MERKEZ HURDACILAR SİTESİ İçerisinde Yeni Yerinde Sizlerle.

Öz sivas Hurdacı Mağaza 2 El Beyaz Eşya Alım Krom Gümüş Altın Pirinç Sarı Tel kablo soyulmuş yanmış kablo yüksek fiyat müşteri memnuniyeti hemen bizimle İletişime Geçin

Web Sitesi

Www.Ozsivashurdaci.Com


sivas hurdaci

Hasarlı Araç

Sivas Hasarlı Araç Alım Satım Sivas Hurdaci Olarak Hurdaya Ayrılmış Hurda Belgesi Olan Hasarlı Aracını Hurdaya Ayırt Ettiren Kişilerin Hasarlı Araç Hurdası Alınır Değerinde Nakit Olarak Alınır. Sivas’in Gözde Tek Numaralı Hurdaci Web Sitesi En İyi Şekilde Sizlere Hizmet Vermeye Çalışıyoruz.


sivas hurdacı

A101

Sivas A101 Sivas Hurdaci Olarak Tüm Hernevi Hurdalarınızı Yerinden Nakit Olarak Alıyoruz. Sivas Mağazalarindan Genellikle Sivas Mağaza Depo ve Depolarından Alınan Hurdalarınızı Sizlerde Geri Dönüşüme Kazandırmaya Ne Dersiniz.

A101 & A101 Depo Hurda Alımı Yapıyoruz Hurdacılık Sektöründe Her Mağazanın Hurdalarını Hergün Geri Dönüşüme Kazandırarak Sivas İçin Temiz Çevre Sunuyoruz.

Www.SivasHurdasivas.Com Hurdaci Olarak Sivas’ın Tek Geri Dönüşüm Tesisi


sivas hurdaci

Bim

Sivas Bim Sivas Hurdaci Olarak Tüm Hernevi Hurdalarınızı Yerinden Nakit Olarak Alıyoruz. Sivas Mağazalarindan Genellikle Sivas Mağaza Depo ve Depolarından Alınan Hurdalarınızı Sizlerde Geri Dönüşüme Kazandırmaya Ne Dersiniz.

Bim & Bim Depo Hurda Alımı Yapıyoruz Hurdacılık Sektöründe Her Mağazanın Hurdalarını Hergün Geri Dönüşüme Kazandırarak Sivas İçin Temiz Çevre Sunuyoruz.

Www.SivasHurdasivas.Com Hurdaci Olarak Sivas’ın Tek Geri Dönüşüm Tesisi


sivas hurdaci

Sivashurdaci

Sivashurdaci gelişmiş hurdacilik sektöründe siz müşterilerimize anında hizmet verebilmek için heryerden anında hurda alım satım yapıyoruz. Sivashurdaci sivas hurdaci ariyorsaniz. Aşağıda Bulunan telefon numarasini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaramiz

0543 294 64 41 

 


sivas hurdaci

Tonajlı Hurda Alım Satım

Tonajlı Hurda Alım Satım Sivas Hurdaci Olarak Sivas Merkez İl ve İlçeleri içerisinde Tonajlı Hurda Alım ve Tonajlı Hurda Satım işlemleri Yapılmaktadir. Sivas Tonajlı Hurda Alım Satım Sivas Hurda Olarak Tüm Hernevi Hurda Alımlariniz Değerinde Nakit Olarak Yapılmaktadir. Hemen Bizi Arayarak Sizde Hurdalariniz için Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz. Sivas Geri Dönüşüm Hurdalarını Geri Dönüşüm’e Kazandırma Vakti. Temiz Bir Çevre için Hurda Çöp Değildir. Arayın Gelip Alalım

Web Sitesi: Www.SivasHurdaSivas.Com

Telefon: 0543 294 64 41

İletişim Mail: sivashurdaci@gmail.com

 


sivas hurdacı

Antika Hurda Alım Satım

Sivas Antika Hurdasi Sivas Antika Hurda Alım Satım Sivas Eski Antika Alım Sivas Hurdaci Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bir Telefon Kadar Yakınız. Sivas Merkez İl ve İlçelerinden Antika Eski Çok Eski Antika Hurdalar Var İse Bizi Arayarak Yada Sivas Eski Antika Hurda fotoğrafları ‘nı çekerek

🇹🇷 0543 294 64 41 🇹🇷

Telefon Numarasına Göndererek Antika Hurda Alım Satım Fiyatlarini Size Sunuyoruz. En Değerli En Eski Antikaları Dilediğiniz Yerden Alıyoruz.

Değerli Antika Eşyalari Eski Antikalar Hepsini Arayıp Değerinde Nakit Olarak Alınmaktadir.

Antika Hurda Alım Satım Sivas Hurda Sivas Hurda Sivas Hurdacilar 0543 294 64 41

 


sivas hurdaci

Sivas Hurdacisi

Sivas Hurdacisi Sivas’ta Hurdaci Arıyorsanız Bir Telefon Kadar Size Yakınız Sivashurdacisi Ara Hemen Gelip Alalım

Sivas Hurda Sivas Hurdaci Sivas Hurdacisi Sivas Hurdacilar gibi google arama motorunda sivas hurdacisi olarak artık Sivas il ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Sivas Hurdacisi: Ali Ağtaş

Sivas Hurdacisi Telefon: 0543 294 64 41

 


sivas hurdaci

Çalışkan Sivas Hurdaci

Çalışkan Sivas Hurda ve Metal Geri Dönüşüm Çalışkan Metal Hurda Sivas Hurda Alımı Olarak Giderek Genişlemekte olan şuanki Haliyle bile çook büyük ekonomik değerlere sahip olan sistem olmuştur.
Sivas Hurdaci Sivas’ta Hurdacılar Arasında ve Hurdacı Şirketler Arasında Kıyasıya bir Rekabet Oluşmuş ve Bu Giderek Artmaktadır. Bunları Fayda Edinen Çoğu Ankara, İzmir, İstanbul, Gibi Büyük Şehir Hurdacıları Hemen Hemen Sivas Hurdacı’sıyız Demekte Olup Çoğu Müşterilerimizi Mağdur etmektedir.
Sivas Hurdacı Olarak Bizler Bu Bağlamda Çalışkan Sivas Hurdaci olarak Siz Değerli Müşterilerimizin İsteği Doğrultusunda Çalışkan Ekibimizle Hemen Hemen Sivas’ın Her Yerinden Hurda Alım Toplu ve Tonajlı Hurda Alımları Yapılmaktadır.
Sivas Özel Hurdacisi Sizlerle. Güvenli Hurdaci ve Kaliteli Hurdacı Şirket Güvencesi Adı Altında Sizlerde Hemen Bizleri Arayarak Hurdalarınızı Verebilirsiniz. Geri Dönüşüm ve Hurda Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri Sağlayan Hurda Şirketimiz. Herzaman Yanınızda.Sivas Hurda ‘ Sivas Hurdacı Telefon ve İletişim Bilgilerine Google ‘ Yahoo ‘ Bing ‘ Yandex Gibi Arama Motorlarında Sivas Hurdaci Ali Ağtaş Yazmanız Yeterlidir.Sivas Çalışkan Metal Hurda Alım ve Satım Hizmetleri için Bizlere Bu Adres’ten Ulaşabilirsiniz.
Sivas Hurdacı Yetkilisi : ALİ AĞTAŞ
Sivas Hurdacı Adresi : SİVAS MERKEZ
Sivas Hurdacı Telefon: 0543 294 64 41
Sivas Hurdacı E-mail: sivashurdaci@gmail.com


sivas hurdaci

Hurdacini Bul ?¿

Sivas Ve Çevresi İçerisinde Hurdaci Bul ve Hurdaci Arıyor iseniz Hurdacini Bul Devrede Sitemiz Üzerinde Yeni Bir Devir Olarak Yeni Dönem Olarak Yılbaşında Yayın Hayatına Başlayacak Olan Türkiye Genelinde Hurdacınıbul ve Hurdacinibul Olarak Kişiler Web Sitemiz Üzerinden İstediği Hurdacıyı Bulabilecek Hurdacilar in Kendi Firmalarını Ekleyip Tanıtabileceği Ücretsiz Bir Site Olacak Olan Hurdacını Bul Sitesi Hurda Satan Toptan Hurda Veren Ve Toptan Hurda Alım Satım Yapan Kişilerin Kaliteli Ve Güvence Altında Olmasını Sağlayacak Olan Site Üzerinden Hem Hurda Satan Hem Hurda Alan Kişiler Kolaylıkla Her işini Web Sitesi Üzerinden yapabilecekler.

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe mücadelenizi sonsuza kadar destekleyen Ekibi sizlerin daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlamak, Firmanızın tanıtımını yapmada kolaylık sağlamak için Merkezhurdacilar.com Web adresini Kurdular.

Web sitemiz Hurda/ Geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren firmalara hizmet verecektir. Diğer Rehber sitelerden esasında farkımızda bu olacaktır. Sektörde sadece bir alanda hizmet göstereceğinden dolayı hurdacısını arayan müşteri / geri dönüşüme katkı sağlamak için arayış içerisinde olan müşteriler bu platformda sizleri bulacaktır. Sizlerde hem firmanızın tanıtımını yapacaksınız hem de varsa ilan ürün satışlarınızı gerçekleştireceksiniz.

 • Standart üyelik,
 • Gold Üyelik ,
 • Vitrinde yer alma
 • Reklam alanlarına Reklam vermek gibi opsiyonlar ile müşterilerine hizmet vermektedir.

🇹🇷 TÜRKİYE NİN KALİTELİ HURDA ALIM SATIM PLATFORMU YAKINDA SİZLERLE TAKİPTE KALIN.

Hurdacini bul, hurdacını bul, hurdacınıbul, hurdacinibul, hurdaci ara, hurdacı ara, hurdacı, hurdaci, sivas, merkez, hurdaci bul, hurdacı bul, hurdacibul, hurdacıbul, hurdacilar, hurdacılar


sivas hurdaci

Com.TR

Com.TR Nedir Ne Demek Ne İşe Yarar Bilgi için

Com.tr Alan Adı Uzantısı Hangi Amaçla Kullanılır? Ne Demek? Com.tr Nedir?

Com.tr Türkiye’ye ait  “.tr” Alan Adı Yönetimi veya onun yetkilendirdiği makamlarca tescili sağlanan domain (alan adı) uzantısı.  Genelde bu domain uzantısını ağırlıklı olarak şirketler tercih etmektedir. Com.tr belgesiz olarak kayıt edemeyeceğiniz bir “.tr” alan adıdır.

.tr” Alan Adı Yönetimi Com.tr için gerekli belgeleri resmi internet sitesine aşağıdaki şekilde eklemiştir;

Com.tr İçin Gerekli Belgeler

 • Ticari amaçlı tüzel kişilikler ve kuruluşlar için, aşağıdaki üç maddede sözü geçen belgelerden herhangi bir tanesi,
  • Ticaret odasından alınmış olan “Faaliyet Belgesi”, “Ticari Sicil Belgesi”, “Oda Sicil Kayıt Sureti” ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı,
  • Türk Patent Enstitüsü’nden alınmış “Marka Tescil Belgesi” ya da “Marka Başvuru Belgesi”,
  • Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan alınmış olan “Sicil Tasdiknamesi” ya da “Ticari Sicil Gazetesi”,

 • İlgili yerleşim birimine ait portal oluşturmak için, başvuran belediyeler için belediye başkanı imzalı talep yazısı,
 • Vakıf, dernek ya da odalar için, “Dernek Tüzüğü”, “Vakıf Senedi” ya da “Kuruluş Kanunu”,
 • Otel ve tatil köyleri için, Turizm Bakanlığı’ndan alınmış “Turizm İşletmesi Belgesi”,
 • Seyahat acenteleri için, Turizm Bakanlığı’ndan alınmış “Seyahat Acentesi İşletme Belgesi”,
 • Dershaneler için, Milli Eğitim Bakanlığı “Özel Öğretim Kurumları Ruhsatnamesi”,
 • Televizyon programları için, Kültür Bakanlığı’ndan alınmış “Televizyon Gösterim Belgesi”
 • Film adları için, Kültür Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü’nden alınmış kayıt tescil belgesi,
 • Sanatçılar için, bağlı bulundukları meslek birliği, dernek ya da odadan(MESAM, SESAM, ÇASOD, vb.) üye kayıt belgesi,
 • Özel hastaneler için, Sağlık Bakanlığı’ndan alınmış  “Özel Hastane Açılış ve Mesul Müdürlük Ruhsatı”,
 • İrtibat büroları için, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü’nden alınmış “İrtibat Bürosu Açılım Belgesi”,
 • Yabancı bir kuruluşun Türkiye distribütörlüğünü ya da temsilciliğini yapan kuruluşlar için, başvurulan alan adına ait tescil belgesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra isim sahibi şirketin başvurulan alan adının distribütör ya da temsilci şirket tarafından alınabileceğine dair iznini belgeleyen antetli kağıtları üzerinde, imzalı ve kaşeli yetki belgesi,
 • Radyo ve televizyonlar için, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)’ndan alınmış frekans tahsisini bildiren resmi yazı,
 • Dergi ve gazeteler için, “derginin/gazetenin aslı” ve “Mevkute Beyannamesi Alındı Belgesi”,
 • Süresiz yayınlar için, yayının aslı,
 • İlaç isimleri için, “Yabancı Tıbbi Müstahzarlar Ruhsatnamesi”,
 • Çiftlikler için, bağlı bulunduğu ziraat odasından kayıt belgesi.
 • Gemiler için, “Türkiye Cumhuriyeti Gemi Tasdiknamesi”
 • Fuarlar için, Resmi Gazetede yayınlanan “Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Fuar Takvimi Tebliği” veya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan alınan “Fuar İzni Yazısı”
 • Özel numaralar için, Türk Telekomünikasyon Kurumundan alınan “Özel Servis Numarası Tahsis Belgesi” ve Daha fazlası. Umarım Bu Yazımızdan Bilgisi Olmayan Arkadaşlar Bilgi Sahibi Olabilirler

sivas hurdaci

Sivas En iyi Hurdaci

Sivas Hurdaci Sivas’ın En iyi Hurdacısı sivas en iyi hurdaci Olarak Herzaman Sivas Hurdaci Ali Ağtaş’ı Tercih edebilirsiniz.

Hemen Sivas En iyi Hurdacısını Aşağıdaki Belirtilen Adres Telefon Email Güncel Sitesinden Buradan Takip edebilirsiniz.

FİRMA: SİVASHURDASİVAS.COM

İSİM: ALİ AĞTAŞ

ADRES: SİVAS MERKEZ

TELEFON :0543 294 64 41

EMAİL: Sivashurdaci@gmail.com

İletişime geç Karlı Çık

 


Giriş Yap

Canlı Radyo Dinle

sivas hurdaci

sivas hurdaci

Sivas Hurda

REKLAM VER

REKLAM VER

TELEFON NUMARAN

REKLAM ALANI

ALİ AĞTAŞ

ALİ AĞTAŞ

0543 294 64 41

Sivas Hurda Ekibi Ali Ağtaş

REKLAM ALANI

Google.Com

Google

Sivas Hurdacilar

Hurdaci Mağaza

0
Telefon Et
Bizim Adresimiz